ייבוש רכב ללא ניגוב
Y-K-R
חבר בדיטיילינגפורום

ייבוש רכב ללא ניגוב

הודעהעל ידי Y-K-R » 30/06/2019 ב- 16:38

אהלן,

אז חיפשתי לעצמי פתרון שאוכל לייבש את הרכב ללא ניגוב (או עם מינימום אפשרי) על מנת להימנע ככל ניתן מנזק לצבע והחלטתי לשתף למקרה שזה יעזור למישהו.

בהתחלה עשיתי נסיון עם מפוח עלים שעובד על בנזין, וזה עבד, אפילו טוב, אבל הרבה מאוד רעש, משקל, סרבול וריח רע.

אז חיפשתי מכשיר קומפקטי, קל, עובד על סוללות ובמחיר ששווה את הנסיון והגעתי למוצר הבא:
https://www.aliexpress.com/item/32812942751.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.e2d34c4di2tWmf

אני משתמש בו בחודשיים האחרונים +- ואני חייב להודות שאני ממש מרוצה.
מבחינת מידות ומשקל (1.8 ק״ג) הוא מעולה, רק בסיום כל הייבוש אני מרגיש אותו מעט.
העוצמה שלו די חזקה יחסית לגודל, לא מטורף אבל מספיק בהחלט.
הקצה שלו עשוי גומי, מצויין למנוע שריטות, מכות וטעויות.
הסוללה שלו מחזיקה בערך 15 דקות, זה מספיק לי בקושי לייבש את הרכב אבל כבר הזמנתי סוללה נוספת (מומלץ לקנות מראש 2).
הוא במיוחד מעולה לכל האזורים שנשאר בהם מים אחרי הייבוש ואז מטפטפים ומתייבשים על הרכב לאחר הניגוב ומעלים את הסעיף :D (מראות, פלסטיקים, גרילים, ג׳נטים וכו׳)

**חשוב לציין שהרכב שלי מטופל ושמור מאוד וכמו כן יש עליו ציפוי נאנו ובנוסף מקבל חיזוק כל שבוע/שבועיים של ספריי סילנט, ככה שהצבע שומר על הידרופוביות גבוהה דבר המקל מאוד על המפוח להעיף את המים במהירות.

**אני מאמין שעל מנת להשתמש במפוח בצורה אפקטיבית חייב להיות על הרכב איזשהו חומר הידרופובי (ווקס/אוטם/ציפוי וכו׳), בלי כלום אני לא מאמין שאפשר באמת לייבש את כל הרכב רק עם המפוח.

Yaron
חבר בדיטיילינגפורום

Re: ייבוש רכב ללא ניגוב

הודעהעל ידי Yaron » 06/07/2019 ב- 11:43

תודה על ההמלצה, איזה סוג סוללות קנית?

Y-K-R
חבר בדיטיילינגפורום

Re: ייבוש רכב ללא ניגוב

הודעהעל ידי Y-K-R » 06/07/2019 ב- 21:39

קניתי מהמוכר את המפוח עם סוללה אחת ולאחר מכן קניתי כלי אחר (שהייתי צריך בכל מקרה) עם אותה סוללה.
לא מאמין שאחרות יתאימו בדיוק...